این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

مجلس و قوه قضائیه اطلاعات خود را وارد سامانه ثبت حقوق نکردند

سازمان اداری و استخدامی اعلام کرد، هیچیک از دستگاه های اجرایی خارج از قوه مجریه از جمله مجلس شورای اسلامی و دستگاه های تابعه، دیوان محاسبات کشور، قوه..

ادامه مطلب

خبر تورم ملکی از ۲۲ منطقه

به گزارش دنیای اقتصاد ؛ روند کم شدن فاصله قیمتی بین بازار مسکن مناطق لوکس و مصرفی در پایتخت متوقف شد. طی ماه های اخیر – از شروع رونق معاملات در آ..

ادامه مطلب

پایتخت کشور عزیزمان ایران را یک روز تعطیل کنید، کمبود برق جبران می‌شود! / مدیر عامل برق تهران

مدیر عامل برق منطقه ای پایتخت کشور عزیزمان ایران با ارائه پیشنهاد تعطیلی یک روز در هفته جهت کم کردن مصرف برق، گفت که تعطیلی یک روز در هفته گذشته به ک..

ادامه مطلب

موافقت ستاد تنظیم بازار با قیمت ٩٢٥٠ تومانی مرغ

یک مقام مسئول از موافقت ستاد تنظیم بازار با میانگین قیمت ٩٢٥٠ تومان جهت مرغ خبر داد و گفت: تاخیر زیاد در ابلاغ قیمت جدید، موجب زیان زیاد تولیدکنندگان ..

ادامه مطلب

زیاد کردن حقوق بازنشستگان چگونه از تورم جلو زد؟

سازمان برنامه و بودجه، گزارش کارها انجام شده است در خصوص متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان طی سال‌های ۹۶ و ۹۷ را منتشر کرد؛ به طوری که میزان زیاد کردن حقوق بازنشس..

ادامه مطلب

دلار ۵۱۲۱ شد ، همه قیمت‌ها اوج رفت

به گزارش خبرآنلاین، قیمت سکه امامی امروز در بازار 7 هزار تومان زیاد کردن یافت؛ اگرچه قیمت سکه تمام بهار آزادی عوض کردن نکرد. قیمت نیم سکه نیز 5 هزار توم..

ادامه مطلب

سپرده ۲۱ درصد برگشت ، قبح سود اوج ریخت

با وجود اینکه در حال حاضر در بسیاری از بانک‌ها قیمت سود سپرده تا حد زیادی پایدار شده است و افتتاح حساب با سود بیش از ۱۵ درصد انجام می‌شود، ولی پرداخت نم..

ادامه مطلب

نقدینگی با ۱۶.۷ رصد زیاد کردن به۱۴۶۳هزار میلیارد تومان رسید

گزارش تازه بانک مرکزی نشان می دهد میزان نقدینگی در دی ماه امسال به ۱۴۶۳هزار میلیارد تومان رسیده است.  نقدینگی با ۱۶.۷ رصد زیاد کردن به۱..

ادامه مطلب

قیمت + صعود معاملات آپارتمانهای قدیمی

در بهمن ماه امسال معاملات آپارتمانهای قدیمی ۱۱ درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل زیاد کردن یافته است.  صعود معاملات آپارتمانهای قدیمی + ..

ادامه مطلب

به خاطر قزل‌آلا ممنوع کردیم ، تیلاپیا مضر نیست

در حالی که بعضی از رسانه ها از ممنوعیت واردات ماهی تیلاپیا با توجه به مضرات مصرف آن و آسیب واردتش به بازار ماهیان سردآبی خبرداده بودند، مدیر شرکت شیل..

ادامه مطلب