این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی فهرست آپارتمان‌های زیر قیمت در پایتخت کشور عزیزمان ایران

عموم فایل‌های زیرقیمت در بازار مسکن پایتخت مربوط به واحدهای با سن بنای بیش از ۱۰ سال است که گزینه‌های مناسبی جهت کسانی که قصد تبدیل به احسن کردن آپارتمان خود با

فهرست آپارتمان‌های زیر قیمت در پایتخت کشور عزیزمان ایران

فهرست آپارتمان های زیر قیمت در تهران

عبارات مهم : ایران

عموم فایل های زیرقیمت در بازار مسکن پایتخت مربوط به واحدهای با سن بنای بیش از ۱۰ سال است که گزینه های مناسبی جهت کسانی که قصد تبدیل به احسن کردن آپارتمان خود با اولویت خرید واحد مسکونی بزرگ تر را دارند، به شمار می روند.

به گزارش دنیای اقتصاد ، بسیاری از آپارتمان های ۱۰ تا ۲۰ سال ساخت در پایتخت کشور عزیزمان ایران از امکاناتی نظیر پارکینگ کافی به تعداد واحدها برخوردار نیستند. این آپارتمان ها بعضا از نماهای بسیار قدیمی که ظاهر آنها معرف سن بنا بوده برخوردار هستند و همین موارد امتیازهای منفی جهت ملک محسوب می شود و روی قیمت اثرگذار هست. از طرفی بعضی از واحدهای کهنه ساز بدون اینکه بازسازی شوند، جهت فروش عرضه می شوند و در نتیجه با هزینه تعمیرات اعم از تعویض کابینت، کفپوش، شیرآلات و بعضا حتی تعویض در و پنجره همراه هستند.

وجود یک یا چند مورد از این عوامل در یک ملک می تواند کم کردن قیمت پیشنهادی ملک را به دنبال داشته باشد. در این بین فقدان آسانسور شاید مهم ترین عامل افت قیمت بعضی از آپارتمان های کهنه ساز محسوب می شود. البته آپارتمان های زیر ۱۰ سال و حتی نوساز زیر قیمت نیز در موتورهای جست وجوی معتبر ملکی وجود دارد. صرف نظر از واحدهای اندکی که در مالکیت افراد «پول لازم» است و به این خاطر زیر قیمت عرضه می شود، بعضی از آپارتمان های کم سن به علت اشکال در نقشه یا فقدان نور کافی زیر قیمت فایل شده است اند.

فهرست آپارتمان‌های زیر قیمت در پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz