این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

گت بلاگز اخبار حوادث جزئیات آتش‌سوزی و انفجار در ایستگاه پمپاژ نفت دره‌نی رامهرمز

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان از وقع آتش‌سوزی و انفجار در ایستگاه پمپاژ نفت شرکت بهره‌برداری دره‌نی در رامهرمز خبر داد. 

جزئیات آتش سوزی و انفجار در ایستگاه پمپاژ نفت دره نی رامهرمز

عبارات مهم : کنترل

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان از وقع آتش سوزی و انفجار در ایستگاه پمپاژ نفت شرکت بهره برداری دره نی در رامهرمز خبر داد.

کیامرث حاجی زاده در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: ساعتی پیش، ایستگاه پمپاژ نفت شرکت بهره برداری دره نی واقع در منطقه عبدالفارس رامهرمز دچار حریق و انفجار شد.

وی ادامه داد: این اتفاق زمانی رخ داد که عوامل این شرکت مشغول تعمیرات بودند. خوشبختانه این اتفاق هیچ تلفات انسانی و یا جراحاتی در پی نداشته است.

جزئیات آتش‌سوزی و انفجار در ایستگاه پمپاژ نفت دره‌نی رامهرمز

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با بیان اینکه حریق ایستگاه پمپاژ نفت شرکت بهره برداری دره نی تحت کنترل هست، تصریح کرد: هم اکنون منازل اطراف و همچنین روستای مجاور این شرکت به منظور ایمنی زیاد کاملا تخلیه شده است اند و کلیه دستگاه های امدادرسانی به علاوه نیروهای شرکت نفت در محل اتفاق حضور دارند.

حاجی زاده ادامه داد: خوشبختانه حریق در همان دقایق اولیه کنترل شد و امیدواریم بتوانیم با به کارگیری تجهیزات و امکانات، حریق را اطفا کنیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان از وقع آتش‌سوزی و انفجار در ایستگاه پمپاژ نفت شرکت بهره‌برداری دره‌نی در رامهرمز خبر داد. 

واژه های کلیدی: کنترل | انفجار | ایستگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz