این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حرف‌هایی زده که اصلا در ارزش یک خواننده نیست ، حمله تند محمد علیزاده به رضا صادقی

محمد علیزاده در برنامه «من و شما»، تصویر العمل تندی به صحبت‌های چند ماه گذشته رضا صادقی علیه خودش نشان داد و به انتقاد از او پرداخت.

حرف‌هایی زده که اصلا در ارزش یک خواننده نیست ، حمله تند محمد علیزاده به رضا صادقی

حمله تند محمد علیزاده به رضا صادقی/ حرف هایی زده که اصلا در ارزش یک خواننده نیست

عبارات مهم : ترانه

محمد علیزاده در برنامه «من و شما»، تصویر العمل تندی به صحبت های چند ماه گذشته رضا صادقی علیه خودش نشان داد و به انتقاد از او پرداخت.

به گزارش خبرآنلاین، دیروز (جمعه 11 اسفند)، برنامه «من و شما» با اجرای آرش ظلی پور که از شبکه شما پخش شد، میزبان محمد علیزاده، خواننده پاپ بود.

ظلی پور در شروع این گفت وگو، به مداح بودن این خواننده اشاره کرد که علیزاده در پاسخ گفت: «من از بچگی با ائمه بزرگ شدم و در خانواده ای بودم که پدر و مادرم به این پرسشها خیلی اهمیت می دادند. هر لحظه دوست داشتم جهت ائمه یک کار بخوانم و ترانه اش را هم خودم بگویم، ترانه قطعه «خدای احساس» را هم خودم سرودم.»

او البته توضیح داد: «من تا به حال مداحی نکرده ام، فقط زمانی که فرزند بودم در هیئت محله مان نوحه خواندم. ولی خیلی خیلی خوشحالم که دوستان مداح از ملودی های من استفاده می کنند.»

علیزاده در بخش دیگری از این برنامه به انتقاد تند از رضا صادقی پرداخت و گفت: «ایشان صحبت هایی را در تلویزیون مطرح کردند و من هم به همین علت در تلویزیون این حرف ها را می گویم، پستی در پیج اینستاگرام رضا صادقی دیدم که نوشته بود من شیرم و بقیه موش هستند، من به شوخی گرفتم چون می دانستم ایشان اصولا به این حیوانات از جمله شیر علاقه دارد. ولی بعدا متوجه شدم در پستی حرف هایی زدند که اصلا در شآن خواننده ای که مردم با باعشق هایش خاطره ساختند و گریه کردند، نیست. من همینطور که آن حرف ها را می خواندم اشک می ریختم.»

این خواننده ادامه داد: «البته من که او را در دل خودم بخشیدم ولی قطعا خدای من و پسر من که در آینده به دنیا خواهد آمد، به خاطر اشک های من رضا صادقی را نخواهد بخشید. من از کسی کینه نمی گیرم چون اگر بگیرم نمی توانم جهت مردم باعشق بخوانم.»

حرف‌هایی زده که اصلا در ارزش یک خواننده نیست ، حمله تند محمد علیزاده به رضا صادقی

واژه های کلیدی: ترانه | برنامه | خواننده | رضا صادقی | محمد علیزاده | اینستاگرام رضا صادقی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz