این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات یک توصیه راجع به سرود تیم ملی ، کشور عزیزمان ایران عالی ترین نتیجه های رادر روسیه می‌گیرد

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال با بیان اینکه گوش دادن به موسیقی ایرانی جزو اولویت‌های شنیداری‌اش بوده، راجع به ساخت سرود تیم ملی فوتبال کشورمان نکاتی را مطرح کرد.&

یک توصیه راجع به سرود تیم ملی ، کشور عزیزمان ایران عالی ترین نتیجه های رادر روسیه می‌گیرد

کشور عزیزمان ایران عالی ترین نتیجه های رادر روسیه می گیرد/یک توصیه راجع به سرود تیم ملی

عبارات مهم : ایران

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال با بیان اینکه گوش دادن به موسیقی ایرانی جزو اولویت های شنیداری اش بوده، راجع به ساخت سرود تیم ملی فوتبال کشورمان نکاتی را مطرح کرد.

به گزارش مهر، علی پروین بازیکن و سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به ساخت سرود تیم ملی فوتبال کشورمان به آهنگسازی بابک زرین توضیح داد: هنگامی که جهت نخستین بار از طریق تلویزیون تصاویری را روی سرود تیم ملی دیدم فضای کار بسیار هیجان زده ام کرد، البته ما عادت داریم هر وقت شاهد موفقیت های تیم ملی فوتبال و رشته های دیگر بودیم این صدای آقای عقیلی است که هر لحظه پخش می شود. به هر حال صدای این هنرمند می تواند حمایت گر خوبی جهت بازیکنان ما در جام جهانی باشد.

وی گفت: به نظرم اجرای این اثر در بین مردم هم مورد توجه قرار گرفته و میزان استقبال به آن نشان می دهد که گزینش گروه اجرایی درست بوده. من امیدوارم با این قطعه که از نظر من لحن حماسی دارد، بتوانیم موفقیت های خاص ای را در جام جهانی روسیه تجربه کنیم.

یک توصیه راجع به سرود تیم ملی ، کشور عزیزمان ایران عالی ترین نتیجه های رادر روسیه می‌گیرد

کاپیتان سابق کلوب پرسپولیس راجع به موسیقی های مورد علاقه خود نیز گفت: من اصولا فقط در ماشین وقت گوش کردن به موسیقی دارم ولی در کل موسیقی سنتی و ایرانی هر لحظه جزو گزینش هایم بوده و زیاد مواقع این قبیل آثاربه من انرژی و آرامش می دهند.

پروین راجع به آینده نگری خود از نتیجه های تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی هم عنوان کرد: جام جهانی وقت فکر کردن به کسی نمی دهد بعد از همان لحظه افزایش باید به فکر نتیجه های خوب و نیرومند جهت آن بود. به نظرم تیم کشور عزیزمان ایران همه توانایی ها را جهت خلق شگفتی در این جام دارد. آیا که هم بازیکنان خوب و با کیفیت و هم کادر فنی خوب داریم. از سوی دیگر حمایت مردم و رسانه ها هم که در عالی ترین حالت بوده و خواهد بود و من اعتقاد دارم که کشور عزیزمان ایران در روسیه یکی از عالی ترین نتیجه های تاریخ را کسب خواهد کرد.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال با بیان اینکه گوش دادن به موسیقی ایرانی جزو اولویت‌های شنیداری‌اش بوده، راجع به ساخت سرود تیم ملی فوتبال کشورمان نکاتی را مطرح کرد.&

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | ایرانی | فوتبال | موسیقی | موفقیت | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz