این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حتی «عمه‌جان»هم مانع رفتن ضیایی نیست! ، این بار دیگر بهرام شفیع نمی‌تواند توصیه‌نامه بیاورد

تنها کافی است حکم اجرایی قانون تازه ممنوعیت اشتغال بازنشستگان ابلاغ شود تا 13 مدیر فدراسیون و اقلا ده ها مدیرکل، اعضای هیات‌ها و هیات رئیسه‌های ورزشی ناچار به ت

حتی «عمه‌جان»هم مانع رفتن ضیایی نیست! ، این بار دیگر بهرام شفیع نمی‌تواند توصیه‌نامه بیاورد

این بار دیگر بهرام شفیع نمی تواند توصیه نامه بیاورد/حتی «عمه جان»هم مانع رفتن ضیایی نیست!

عبارات مهم : قانون

تنها کافی است حکم اجرایی قانون تازه ممنوعیت اشتغال بازنشستگان ابلاغ شود تا 13 مدیر فدراسیون و اقلا ده ها مدیرکل، اعضای هیات ها و هیات رئیسه های ورزشی ناچار به ترک پست های ارزش شوند.

به گزارش خبرآنلاین؛ قانون بازنشستگی کشوری این روزها غوغایی در مسئولیت های اداری ایجاد کرده هست. همه تقریبا دنبال این هستند تا بدانند با اجرای این قانون کدام مدیران رفتنی هستند. جالب تر اینکه خود مدیران دنبال این هستند تا بتوانند راهکاری جهت ماندن پیدا کنند. در این شرایط 13 مدیر فدراسیون با مسئله بازنشستگی مواجه هستند که پیشتر با استفاده از بندهایی چون ایثارگری یا ارتباطات از بالا، مجوزهای ماندن در مسئولیت ارزش را به دست می آوردند.

بهرام شفیع که حالا از نظر سنی کاپیتان روسای فدراسیون هاست، با این قانون باید ترک مسئولیت کند. او که از بند مربوط به ایثارگری هم برخوردار نیست، هر لحظه برایش مجوز مورد نیاز از هیات دولت گرفته می شد ولی دیگر هیات دولت هم اجازه چنین کاری را ندارد و احتمالا او یکی از نخستین نفراتی است که باید از ورزش برود.

حتی «عمه‌جان»هم مانع رفتن ضیایی نیست! ، این بار دیگر بهرام شفیع نمی‌تواند توصیه‌نامه بیاورد

غیر از او افرادی چون علی مرادی فدراسیون وزنه برداری، صیدانلو در فدراسیون دوومیدانی، منتقمی در فدراسیون گلف و خیلی دیگر از مدیرکل ها و معاونان وزارت ورزش هم اگرچه اسم ارزش در لیست 13 مدیر فدراسیون مشمول قانون نیامده ولی جهت ماندن در مسئولیت های ارزش با چالش هایی بزرگ روبرو هستند.

در بین این افراد ولی شاید مهمترین فرد جهت این قانون، مرد شماره دوی وزارت ورزش باشد. در این روزها زیاد راجع به بازنشستگی محمدرضا داورزنی نوشته شده است هست. معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش البته یکی از شرایط بازنشستگی را دارد ولی هنوز در شرکت متبوعش حکم بازنشستگی برایش صادر نشده .

تنها کافی است حکم اجرایی قانون تازه ممنوعیت اشتغال بازنشستگان ابلاغ شود تا 13 مدیر فدراسیون و اقلا ده ها مدیرکل، اعضای هیات‌ها و هیات رئیسه‌های ورزشی ناچار به ت

او 37 سال سابقه مدیریتی دارد ولی بر اساس قانون 35 سال سابقه کاری و یا 65 سال س ؛ دو شرط بازنشستگی جهت دارندگان مدرک فوق لیسانس و بالاتر است.

در وهله اول قانون مصوب، همه آنهایی که تا قبل از فروردین 97 حکم بازنشستگی ارزش صادر شده است باید مسئولیت های ارزش را ترک کنند ولی تفسیر خیلی از مدیران این است که جهت آنهایی که هنوز بازنشسته نشده اند، این امکان تا 65 سالگی جهت فعالیت در نهاد مربوطه وجود خواهد داشت. اگرچه قانون صراحتا بر روی 35 سال در کنار 65 سال سن تاکید داشته است!

فارغ از او، دیگر مدیر بازنشسته جنجالی این روزها ضیایی مدیر فدراسیون والیبال است که در پاسخ به سئوالی راجع به احتمال بازنشستگی اش و حاشیه هایی که وجود داشته، گفته بود: «پرسیدن این سئوال به درد عمه آدم می خورد؟ پسرجان من ایثارگر هستم.» ضیایی که سابقه فرماندهی سپاه کرج را دارد و البته باجناق و همرزم شهید باکری بوده، بازنشسته وزارت کشور است و با تفسیر تازه از قانون ممنوعیت فعالیت بازنشسته ها، امکان ماندن در این پست را ندارد چون آن درصد جانبازی قید شده است در قانون را هم در این سال ها به هیچ یک از نهادهایی که فعالیت داشته، ارائه نکرده هست. بر این اساس او حتی اگر چنین سئوالی را با پاسخی تند پاسخ دهد هم در صف اول تغییرات خواهد بود احتمالا.

حتی «عمه‌جان»هم مانع رفتن ضیایی نیست! ، این بار دیگر بهرام شفیع نمی‌تواند توصیه‌نامه بیاورد

غیر از او افرادی چون شایسته هم دیگر امیدی به سفارشات از اوج نمی توانند داشته باشند و دو سردار حاضر در ورزش یعنی مجد آرا و صبور هم به این علت که تنها در یگان های خدمتی ارزش امکان فعالیت بعد از بازنشستگی را داشته اند، باید احتمالا تا چند ماه آینده از ورزش جدا شوند.

واژه های کلیدی: قانون | فعالیت | بازنشسته | بازنشستگی | وزارت کشور | فدراسیون گلف | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz