این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باید همه بازیکنان استقلال را محروم می‌کردند! / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به نظر او محرومیت شجاع خلیل‌زاده درست نبوده ولی با این حال تیمش مشکلی بابت بازیکن جانشین جهت او ندارد.

باید همه بازیکنان استقلال را محروم می‌کردند! / برانکو

برانکو:باید همه بازیکنان استقلال را محروم می کردند!

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید به نظر او محرومیت شجاع خلیل زاده درست نبوده ولی با این حال تیمش مشکلی بابت بازیکن جانشین جهت او ندارد.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا به نظر او محرومیت شجاع خلیل زاده درست بوده است یا خیر، گفت: نه به نظر من محرومیت شجاع درست نیست. اگر به این شیوه می درخواست کردند بازیکنی را محروم کنند، باید کل تیم استقلال را به خاطر آن فشاری که روی داوران آوردند، محروم کنند. من اصلا نمی دانم محرومیت شجاع خلیل زاده به چه علت است.

باید همه بازیکنان استقلال را محروم می‌کردند! / برانکو

برانکو راجع به اینکه آیا جانشین خوبی جهت خلیل زاده وجود دارد یا خیر گفت: مشکلی از این بابت نداریم و جانشین های باکیفیتی جهت او داریم.

او با بیان اینکه مسئله بزرگتر تیمش مصدومیت ماهینی است گفت: احتمالا ماهینی نمی تواند تیم ما را برابر پدیده همراهی کند. فرشاد احمدزاده هم صددرصد نمی تواند برابر پدیده بازی کند. احمدزاده تازه شروع به پیاده روی و دوی نرم کرده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به نظر او محرومیت شجاع خلیل‌زاده درست نبوده ولی با این حال تیمش مشکلی بابت بازیکن جانشین جهت او ندارد.

برانکو راجع به حضور اشکان دژاگه در تیمش گفت: ما اصلا ممنوعیت گرفتن بازیکن تازه داریم و به این هم فکر نمی کنیم چون حق این کار را نداریم. تیم مان عالی است و با همین نفرات نتیجه های خیلی خوبی گرفتیم. طارمی هم ۲ ماه دیگر برمی گردد و به اندازه کافی بازیکن داریم. آیا هنگامی که حق گرفتن بازیکن نداریم این پرسش را می پرسید؟ در یک سال آینده راجع به بازیکن تازه نپرسید.

او راجع به اینکه آیا اگر بازیکنی بخواهد از تیم برود، چه خواهید کرد تاکید کرد: در این صورت کاری نمی توانیم بکنیم. اگر کسی بخواهد برود می رود. خو شبختانه بازیکنان خوبی داریم و کلوب مان هم خوب است و کاملا اعتقاد به این بازیکنان داریم.

سرمربی پرسپولیس راجع به اینکه آیا در صورت رفتن علی اکبر طاهری از پرسپولیس تغییری در روند کلوب به وجود می آید یا خیر توضیح داد: من نمی دانم. فعلا می دانم که دکتر طاهری مدیرعامل کلوب هست. کاشانی و ترکاشوند هم گفتند طاهری می ماند. در سه سال اخیر هم با دکتر طاهری همکاری بسیار خوبی داشتم و با یکدیگر جهت کلوب قدم های بسیار مثبتی در مورد زیرساخت ها، تیم و قهرمانی برداشتیم.

باید همه بازیکنان استقلال را محروم می‌کردند! / برانکو

برانکو در پاسخ به این پرسش که تیمش در این فصل آمار بهتری نسبت به فصل گذشته دارد گفت: ما در حال جنگیدن جهت قهرمانی داریم. به هر حال پارس جنوبی، پدیده و پیکان هستند که خوب بازی می کنند. خیلی مانده که فصل تمام شود. ولی بله این را قبول دارم که آمارمان نسبت به فصل گذشته بهتر هست. ۷۵ درصد امتیازات را تا به حال کسب کرده ایم و لیگ قهرمانان را تا نیمه نهایی رفتیم و در جام حذفی هم در مرحله اول قهرمان فصل قبل را بردیم. گل های بیشتری نسبت به سال گذشته زدیم ولی می دانیم که ماراتن مشکل داریم و تا آخر فصل خیلی وقت داریم.

او راجع به مرخصی بیشتری که به شایان مصلح جهت سفر به کربلا داده است گفت: من به اعتقادات مذهبی او و البته دیگران احترام می گذارم و جهت توجه صادقانه و بی غل و غشش به دین احترام قائلم. شایان جوان بسیار خوبی است که خیلی خوب هم در حال پیشرفت است و این را باید در نظر داشته باشیم که او از لیگ یک به تیم قهرمان کشور و تیمی که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حضور داشته آمده هست. در چنین موقعیتی او واقعا تلاش خود را کرده و کمک حال تیم بوده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به نظر او محرومیت شجاع خلیل‌زاده درست نبوده ولی با این حال تیمش مشکلی بابت بازیکن جانشین جهت او ندارد.

برانکو در پاسخ به این پرسش که آیا به مصلح به عنوان یک مدافع چپ اعتماد دارد یا خیر گفت: او جهت اینکه کاملا با تیم هماهنگ شود به وقت نیاز دارد ولی تا به حال هم به طور غیر منتظره ای خوب بازی کرده است و خیلی خوب خودش را پیدا کرده و روز به روز بهتر می شود.

سرمربی پرسپولیس در آخر راجع به دیدارهای تیم ملی کرواسی در مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: کرواسی بازی خوبی برابر یونان ارائه داد. یونان تیمی است که بعد از ۵ سال ۴ گل دریافت کرد. کرواسی نشان داد که یک تراکم کیفیت در تیمش وجود دارد. البته هنوز هیچ چیز تمام نشده ولی خیلی خوش بین هستیم که به جام جهانی می رویم. کرواسی فردا بازی دیگری دارد و باید ببینیم وظیفه افزایش این تیم چه می شود.

باید همه بازیکنان استقلال را محروم می‌کردند! / برانکو

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکن | کرواسی | بازیکنان | پرسپولیس | علی اکبر طاهری | بازیکنان استقلال | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz