این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جنگجو مثل اشکان ، سرسخت مثل کی‌روش

شاید تنها کسی که باور داشت کاپیتان تیم ملی به جام جهانی می رسد ، شخص سرمربی بود. 

جنگجو مثل اشکان ، سرسخت مثل کی‌روش

جنگجو مثل اشکان ، سرسخت مثل کی روش

عبارات مهم : ایران

شاید تنها کسی که باور داشت کاپیتان تیم ملی به جام جهانی می رسد ، شخص سرمربی بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ از روز گذشته یکی از مهمترین اتفاقات جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران رخ داد . اشکان دژاگه کاپیتان اثرگذار تیم ملی بعد از دو ماه ضرب دیدگی تمرینات پا به توپ را شروع کرد. از روزی که خود کارلوس کی روش خبر از ضرب دیدگی و جراحی اشکان تنها چند روز بعد از پیوستن به ناتینگام فارست داد و گفت او 6 هفته ای دور از میادین خواهد بود ، بسیاری فکر می کردند این بازیکن که پیش از آن هم چند ماهی را فوتبال بازی نکرده ، جهت جام جهانی در اختیار نخواهیم داشت.

این ولی جهت کی روش باور پذیر نبود و اشکان هم نمی خواست خیلی راحت ، مکهمترین تورنمنت زندگی اپعمرش و احتمالا آخرین شانس حضور در جام جهانی را از دست بدهد. او از همان روز به کشور عزیزمان ایران آمد و دور از خانواده ، در کمپ تیم های ملی مستقر بود. بی آنکه مصاحبه ای بکند ، حرفی بزند یا چیزی بگوید، هر روز می آمد ، ساعت ها می ماند و بعد می رفت.

جنگجو مثل اشکان ، سرسخت مثل کی‌روش

اشکان که هیچ وقت از وقت مهاجرت خانواده تا امروز این مدت طولانی را در کشور عزیزمان ایران نبوده است ، بیش از 5 ساعت در روز ، در طول هفته در پک تمرین کرد و از دیروز با تیم ملی پا به توپ شد. او هنوز زیر نظر میک مک درموت تمرین جادگانه می کرد. با اعتماد خاص کی روش و تلاش کادرپزشکی ، اشکان از اردوی ترکیه به طور جدی وارد فاز تمرینات تاکتیکی می شود و. رد بازی های دوستانه قبل از جام جهانی بی شک آماده بازی های جام جهانی خواهد شد. اتفاقی که حاصل باور کی روش و تلاش بی وقفه خودش و کادر پزشکی است.

حتما شما دوستداران فوتبال هم می دانید چقدر تفاوت میان تیم ملی با بودن و نبودن این بازیکن است.

شاید تنها کسی که باور داشت کاپیتان تیم ملی به جام جهانی می رسد ، شخص سرمربی بود. 

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | فوتبال | جام جهانی | اشکان دژاگه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz