این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با سیرالئون به تیم ملی کمکی نمی‌کند / قلعه نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه تیمش با یک برد از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا افزایش می‌کند، گفت: بازی با سیرالئون به تیم ملی کشور عزیزمان ایران کمکی

بازی با سیرالئون به تیم ملی کمکی نمی‌کند / قلعه نویی

قلعه نویی: بازی با سیرالئون به تیم ملی کمکی نمی کند

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه تیمش با یک برد از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا افزایش می کند، گفت: بازی با سیرالئون به تیم ملی کشور عزیزمان ایران کمکی نمی ‎کند.

به گزارش مهر، امیر قلعه نویی راجع به شکست ذوب آهن برابر الوحده امارت گفت: هنگامی که می بازید، اوضاع و احوال خوب نیست. این برد را به الوحده تبریک می گویم. آنها بهتر از ما بازی کردند. آن روز، روز بد ذوب آهن بود. در همین روز بد، گل اول و دوم شیرازه تیم ما را به هم ریخت. تعویض هایمان هم جواب نداد.

وی ادامه داد: مسئولیت باخت بر گردن بنده هست. باید علت این باخت را آسیب شناسی کنیم. یک روز، روز تیم نمی شود. کل بازیکنانمان در شرایط خوبی نبودند. حالا شاید فشردگی مسابقه های بوده ولی آنها سه روز سریعتر از ما هم بازی کردند. هر کاری که باید می کردیم، انجام دادیم. ما شرایط خوبی نداشتیم و باید قبول کنیم آنها از ما بهتر بودند.

بازی با سیرالئون به تیم ملی کمکی نمی‌کند / قلعه نویی

سرمربی ذوب آهن تصریح کرد: الوحده موقعیتی نداشت ولی آن دو اشتباه داوری تاثیر در بازی گذاشت. روند بازی طوری بود که آنها هم تا قبل از گل شرایط خوبی نداشتند. داشتیم در نیمه دوم کارمان را خوب شروع می کردیم که روی خالد شفیعی اشتباه شد و داور همان را نگرفت و در ادامه گل دوم را خوردیم. بهرحال فوتبال است.

قلعه نویی در پاسخ به این سئوال که شانس افزایش ذوب آهن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا چقدر است؟ تأکید کرد: ما اگر در بازی رفت در لیگ قهرمانان آسیا پیروز شویم، صد درصد افزایش می کنیم. اگر حریفان ما حداکثر امتیاز را بتوانند بگیرند، درواقع از دو بازی آینده خود چهار امتیاز می خواهیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه تیمش با یک برد از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا افزایش می‌کند، گفت: بازی با سیرالئون به تیم ملی کشور عزیزمان ایران کمکی

وی راجع به رویارویی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با تیم سیرالئون گفت: اول باید ببینیم آیا ارتباطات بین المللی ما طوری است که تیم های بهتری به کشور عزیزمان ایران بیاوریم؟ روزی که من مربی تیم ملی بودم، خدا را گواه می گیرم که جهت فیفادی های دو سال بعد از آن هم بازی های تدارکاتی را رزرو کرده بودم.

سرمربی ذوب آهن یادآور شد: هرچند فدراسیون فوتبال در آن وقت تعلیق بود و دو جناح سیاسی در کمیته انتقالی به جان هم افتاده بودند. ما آن موقع گفتیم اگر قرار است حتی یک دقیقه هم در تیم ملی باشیم، یک کاری هم انجام بدهیم.

قلعه نویی یادآور شد: الان باید دید برنامه کادر فنی تیم ملی چه بوده است؟ قطعاً بازی هایی مثل سیرالئون به فوتبال کشور عزیزمان ایران کمک نمی کند، ولی آیا با پرسشها سیاسی، توانسته ایم خواسته های کادر فنی را برآورده کنیم؟ شاید هم کادر فنی از این بازی استقبال نمی کند و مجبور بوده این بازی را در نظر بگیرد.

بازی با سیرالئون به تیم ملی کمکی نمی‌کند / قلعه نویی

وی در بخش دیگری از صحبت هایش به محمدرضا ساکت دبیر فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: من تاکنون در زندگی ام جهت کسی «پپسی باز نکرده ام» و از زبان تلخم زیاد لطمه خورده ام، ولی ساکت آدم فعال و به روزی است و همان ساختاری را که در سپاهان پیاده کرده بود، در فدراسیون فوتبال پیاده می کند. هر چند باید از زحمات اسدی دبیر پیشین فدراسیون هم تقدیر کرد. اسدی فرزند بسیار مخلص و سالمی هست. او و دکتر نوروزی مسئول واردات داروی بنیاد شهید در وقت جنگ بودند.

سرمربی تیم ذوب آهن تأکید کرد: الان ساکت ۱۵ سال سابقه مدیریتی دارد و حتماً به فدراسیون اشراف کامل پیدا کرده هست، ولی این بازی به ما کمکی نمی کند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه تیمش با یک برد از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا افزایش می‌کند، گفت: بازی با سیرالئون به تیم ملی کشور عزیزمان ایران کمکی

قلعه نویی با بیان اینکه خودش را کارشناس فوتبال نمی داند، راجع به بحث تمدید قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: کشورهای پیشرفته دنیا برنامه محور هستند؛ نه نتیجه محور. به عنوان مثال فابیو کاپلو با تیم ملی انگلیس چهار گل دریافت کرد ولی به کارش ادامه داد. من اخیراً کتاب «کارلو آنچلوتی» را می خواندم که در یوونتوس، پاری سن ژرمن و رئال مادرید نتیجه گرفته، ولی از سمتش اخراج شده است بود. پاری سن ژرمن فضای تازه ای می خواست و مدیرانش فکر می کردند می توانند با آنچلوتی به این فضا برسند. این مربی حتی نتیجه های خوبی هم گرفت، ولی مدیرانش به اهدافی که می خواستند، نرسیدند.

وی افزود: معذرت می خواهم این جمله را می گویم. در کشورهایی مثل ما بعضی از مدیران روزی ۲۰ ساعت کار می کنند؛ این یعنی فاجعه. این نشان می دهد مملکت ما صد سال عقب هست. بدون شک این مدیر در ماه دوم کاری خود فاجعه می شود. یک مدیر باید هشت ساعت کار کند، هشت ساعت استراحت کند و هشت ساعت هم باید به خانواده اش برسد؛ جایی که برنامه نباشد، یک مدیر با افتخار می گوید از پنج صبح سرکار هستم و یا ۲۰ ساعت کار می کنم؛ باید در همه چیز برنامه و چشم انداز داشته باشیم.

بازی با سیرالئون به تیم ملی کمکی نمی‌کند / قلعه نویی

سرمربی تیم ذوب آهن خاطرنشان کرد: باید از نظر عملکرد از کارلوس کی روش تقدیر کرد. در مجموع کی روش جهت ما وزن بین المللی داشت و بعد از ۶ سال به فوتبالمان اشراف پیدا کرده هست. ما باید از یکسری فضاها دور شویم. برادرانه توصیه می کنم و این توصیه ام اول متوجه خودم است که بیاییم از فوتبال لذت ببریم. در کشورهایی مثل کشور عزیزمان ایران چون سیستم برنامه نیست، مدیرانی که باید رأس کار باشند، نیستند و بعضی ها با استفاده از رانت به سِمَت خود می رسند. آخرش همین می شود که کسی از فوتبال لذت نمی برد.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | برنامه | فوتبال | سرمربی تیم ذوب آهن | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz