این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

گت بلاگز اخبار پزشکی چهار دارویی که باید در اربعین همراه داشته باشید

بر اساس گزارشات با توجه به آلودگی هوای شهر کاظمین و سامرا و بازگشت زائران ایرانی از شهر سامرا به کاظمین تعداد قابل توجهی از بیماران مراجعه کننده به درمانگاه هلا

چهار دارویی که باید در اربعین همراه داشته باشید

چهار دارویی که باید در اربعین همراه داشته باشید

عبارات مهم : همراه

بر اساس گزارشات با توجه به آلودگی هوای شهر کاظمین و سامرا و بازگشت زائران ایرانی از شهر سامرا به کاظمین تعداد قابل توجهی از بیماران مراجعه کننده به درمانگاه هلال احمر دچار پرسشها تنفسی بوده و اغلب مبتلا به سرماخوردگی،سرفه و کوفتگی عضلانی هستند.

به گزارش تسنیم، همزمان با شروع 10 روز خاص پیاده روی اربعین، داروهای ارسالی از کشور عزیزمان ایران به دست مسئولان درمانگاه کشور عزیزمان ایران در شهر کاظمین رسید و این داروها در میان دو کانکس درمانی موقت که خاص اربعین راه اندازی شده است است و یک درمانگاه شبانه روزی توزیع شد.

با توزیع این داروها از امروز سه شنبه نهم آبان ماه دو کانکس درمانی هلال احمر در خیابان های «شارع امام علی(ع)» و «شارع امام وقت (ع)» ارائه خدمات درمانی به تمامی زائران را شروع می کنند.

همچنین درمانگاه 24 ساعته هلال احمر در خیابان باب المراد (شارع باب المراد) واقع در طبقه اول هتل جنت الفردوس نیز که در طول سال خاص زائران ایرانی فعال هست، با شروع ماه صفر ارائه خدمات به تمام زائران اربعین را شروع کرده است و با نزدیک شدن به روز اربعین همزمان با زیاد کردن تعداد زائران شهر کاظمین بر تعداد مراجعه کنندگان به این درمانگاه نیز افزوده می شود.

بر اساس این گزارش با توجه به آلودگی هوای شهر کاظمین و سامرا و بازگشت زائران ایرانی از شهر سامرا به کاظمین تعداد قابل توجهی از بیماران مراجعه کننده به درمانگاه هلال احمر دچار پرسشها ناحیه تنفسی بوده و اغلب مبتلا به سرماخوردگی، سرفه و کوفتگی عضلانی هستند.

البته تعداد قابل توجهی از زائران نیز علی رغم توصیه های اکید مسئولان مرکز پزشکی هلال احمر مبنی بر همراه داشتن دو برابر داروهای تخصصی مورد نیازشان؛ با کمبود داروهای تخصصی مانند اسپری های تنفسی، داروهای فشار خود، قند خون، داروهای قلبی و ریوی روبه رو شدند که این داروها جزو داروهای ارسالی از کشور عزیزمان ایران به عتبات نیست و پیدا کردن این داروها در عراق نیز مسئله و بسیار گران است بر همین اساس کادر درمانی هلال احمر به زائران توصیه اکید دارند که داروهای مورد نیاز خود را هنگام پیاده روی اربعین همراه داشته باشند.

چهار دارویی که باید در اربعین همراه داشته باشید

واژه های کلیدی: همراه | اربعین | درمانی | زائران | خدمات درمانی | زائران اربعین | پیاده روی اربعین | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz