این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

گت بلاگز اخبار گوناگون پسرکره‌ای که با مطالعه در سکوت معروف شد!

معمولا ویدئو‌های یوتیوب مشمول بر محتوای آموزنده یا هیجان انگیز هست، ولی یک پسر کره‌ای ثابت کرده برعکس این عنوان هم می‌تواند نتیجه های مشابه داشته باشد.

پسرکره‌ای که با مطالعه در سکوت معروف شد!

پسرکره ای که با مطالعه در سکوت معروف شد!

عبارات مهم : تماشا

معمولا ویدئو های یوتیوب مشمول بر محتوای آموزنده یا هیجان انگیز هست، ولی یک پسر کره ای ثابت کرده برعکس این عنوان هم می تواند نتیجه های مشابه داشته باشد.

به گزارش برترین ها، معمولا ویدئو های یوتیوب دارای محتوای آموزنده یا هیجان انگیز هستند، ولی یک پسر کره ای ثابت کرده برعکس این عنوان هم می تواند نتیجه های مشابه داشته باشد. او فیلم های ۷ ساعته از خودش در حال مطالعه و در سکوت کامل منتشر می کند و با همین کار در عرض دو ماه توانسته صد ها هزار یکسان به دست آورد.

این مرد جوان راهی پیدا کرده که زیاد ما هرگز فکرش را نمی کنیم طرفدار پیدا کند: مطالعه! البته نه به یک روش خاص و هیجان انگیز، بلکه به همان روش معمول و راحت که پشت میز می نشیند و ساعت ها در سکوت کامل مطالعه می کند و یادداشت برمی دارد. مردم دوست دارند کتاب خواندن او را تماشا کنند در غیر این صورت چطور می توانست در عرض دو ماه ۳۳۰ هزار یکسان پیدا کند؟

پسرکره‌ای که با مطالعه در سکوت معروف شد!

او در ویدئوهایش فقط مطالعه می کند، اصلا جرف نمی زند، به ندرت از روی صندلی بلند می شود و ظاهرا کاملا روی مطالعه تمرکز دارد. زیاد ویدئو های او حدود ۷ ساعت هستند. باور کردنش سخت هست، ولی ویدئوهای او نه تنها صد ها هزار دیدار دارد بلکه بسیاری از طرفدارانش ساعت ها به کامپیوتر و گوشی خیره می شوند و ویدئو های زنده او را می بینند. بعضی هم حساب توئیتر باز کرده و تصویر هایی که از صفحه او می گیرند را به اشتراک می گذارند.

یکی از طرفداران او در یوتیوب نوشته است: «هرگز در کل عمرم چنین ویدئوی جالبی ندیده بودم». بنابراین اگر ایده جالب و هیجان انگیزی جهت ویدئو ندارید دلواپس نباشید، می توانید از ویدئو های واقعا خسته کننده هم استفاده کنید. مثل دراز کشیدن و تماشا کردن خشک شدن رنگ روی دیوار!

واژه های کلیدی: تماشا | ویدئو | مطالعه | هیجان انگیز | اخبار گوناگون

پسرکره‌ای که با مطالعه در سکوت معروف شد!

پسرکره‌ای که با مطالعه در سکوت معروف شد!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz