این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

گت بلاگز سیاسی واکنش به تصمیم شورای نگهبان در احراز صلاحیتهای انتخابات

جبهه مردمی نیروهای انقلاب با صدور اطلاعیه‌ای تاکید کرده است:جبهه مردمی از تصمیم شورای نگبان استقبال کرده و آن را ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی و برگز

واکنش به تصمیم شورای نگهبان در احراز صلاحیتهای انتخابات

جبهه مردمی نیروهای انقلاب با صدور اطلاعیه‌ای تاکید کرده است:جبهه مردمی از تصمیم شورای نگبان استقبال کرده و آن را ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی و برگزاری انتخابات قانونمند و باشکوه می‌داند.

هرگونه مناظره باید زنده برگزار شود

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اطلاعیه‌ای را اطراف احراز صلاحیت‌نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

اعلام تصمیم نهایی شورای محترم نگهبان قانون اساسی به معنای برداشته شدن گامی مهم در جهت مهیا شدن ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران جهت برگزاری یک انتخابات پرشور و تاریخی در 29 اردیبهشت 1396 است.

واکنش به تصمیم شورای نگهبان در احراز صلاحیتهای انتخابات

علی رغم اینکه شورای نگهبان از 4 کاندیدای عضویت کرده جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فقط دو کاندیدا را احراز صلاحیت کرده ، جبهه از تصمیم شورا استقبال کرده و آن را ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی و برگزاری انتخابات قانونمند و باشکوه می داند.

مردها سید ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف اکنون دو کاندیدای جبهه مردمی و حاضر در صحنه انتخابات هستند و جبهه با تمام امکانات و قوا جهت آخر دادن به وضع موجود در دستگاه اجرایی کشور و جلب اعتماد مردم بدانها کمک خواهد کرد.

همچنین جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تاکید می کند هرگونه مناظره انتخاباتی میان کاندیداها باید زنده برگزار شود تا مردم بتوانند بدون هر گونه شائبه جانبداری و دخل و تصرف از نظر کاندیداها مطلع شوند. لذا جبهه از ستاد محترم انتخابات کشور تقاضا می کند هر چه سریعتر در تصمیم خود تجدید نظر کرده و مجوز برگزاری مناظرات زنده را صادر نماید.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب با صدور اطلاعیه‌ای تاکید کرده است:جبهه مردمی از تصمیم شورای نگبان استقبال کرده و آن را ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی و برگز

منبع: دانشجو

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | نگهبان | برگزاری | انتخابات | کاندیدای جبهه مردمی | انتخابات ریاست جمهوری | خبر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz