این اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات

این: اسلامی انقلاب نگهبان برگزاری انتخابات کاندیدای جبهه مردمی انتخابات ریاست جمهوری خبر

گت بلاگز وب‌گردی تصویرهای + وحشتناک‌ترین راهکارها جهت لاغری!

چاقی هم خطرناک است و هم اینکه قشنگی ظاهری را از ما می‌گیرد. دیگر اینکه واقعیت تلخ این است که زیاد آدم‌ها خیلی راحت چاق می‌شوند؛ ولی لاغرشدن و از دست‌دادن وزن اضافه بدن اصلا کار راحتی نیست.

تصویرهای + وحشتناک‌ترین راهکارها جهت لاغری!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، طبق اعلام مجله «فوربس» کشور عزیزمان ایران هفتاد و هفتمین کشور چاق دنیاست و 53 درصد مردم آن اضافه وزن دارند. در این میان خیلی از آدم چاق های دنیا دوست دارند به وزن ایده آل برسند؛ ولی وقت و حوصله اش را ندارند و به جای ورزش کردن و مراجعه به متخصص تغذیه، راه های عجیب و غریب را گزینش می کنند؛ راه هایی که وحشتناک و کشنده اند.

عبارات مهم : وحشتناک – کمربند
رژیم کِرم نواری

یکی از نفرت انگیزترین رژیم های دنیا بلعیدن تخم کرم های نواری هست. روش لاغری با این کرم ها این گونه است که فرد چاق تخم کرم را با آب می بلعد و این تخم ها در معده تبدیل به کرم می شوند تا بخشی از کالری روزانه بدن را مصرف کنند و در نتیجه “چاق مذکور” لاغر می شود.

کرم های نواری در دستگاه گوارش رشد و تغذیه می کنند و آسیب های جبران ناپذیزی به بدن می زنند.

رژیم پنبه ای

شاید عجیب به نظر برسد ولی بعضی ها واقعا این کار را می کنند. بعضی افراد چاق رژیم پنبه را جهت لاغری بافایده می دانند. طوری که گلوله های پنبه را در آبلیمو خیس می کنند و سپس می بلعند. با این روش معده پر می شود و فرد چاق احساس سیری می کند. یکی از بااهمیت ترین و بدترین عوارض این رژیم، انسداد روده است و مورد تایید هیچ دکتر متخصصی هم نیست.

زبانت را بخیه بزن!

یکی دیگر از دردناک ترین و وحشتناک ترین راه ها جهت لاغرشدن، بخیه زدن زبان هست؛ به این صورت که یک تکه پلاستیک بر روی بخشی از زبان دوخته می شود تا حس چشایی مختل شود. این قطعه پلاستیکی به حدی غذاخوردن را جهت انسان سخت و طاقت فرسا می کند که فرد ترجیح می دهد به طور کلی قید غذا خوردن را بزند و درد زبان را تحمل نکند.

طبق گزارش ها این روش خطرناک در ونزوئلا زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

بسته بندی در سلفون

بسته بندی بدن با سلفون موجب تعریق زیاد بدن می شود و از این جهت یکی دیگر از روش های نامتعارف لاغری هست. روش کار این گونه است که بدن با فشار زیاد در سلفون بسته بندی می شود؛ درست مثل بسته بندی مواد غذایی! این کار جهت کمک به سوزاندن چربی و چربی سوزی تبلیغ می شود.

این در حالیست که تعریق بیش از اندازه به کم آبی بدن منجر می شود. تعریق شدید باعث ایجاد تغییراتی در خون می شود و حجم خون را کم کردن می دهد که در نتیجه آن، اکسیژن کمتری به سلول ها ارسال می شود. ضعف، سرگیجه، گیجی، کما و حتی فوت می تواند نتیجه تعریق بیش از اندازه بدن باشند.

کمربند لاغری

خیلی ها فکر می کنند شاید کمربند لاغری تاثیری در روند چربی سوزی نداشته باشد، ولی در عوض یک روش بی خطر هست؛ در صورتی که این روش بیش از آنچه فکر کنید به بدن آسیب می رساند. کمربندهای لاغری باعث سوزانده شدن چربی ها نمی شوند و تاثیری در چربی سوزی حقیقی ندارند؛ بلکه فقط آب را از بدن خارج می کنند که بعد از مدت کوتاهی با جایگزین شدن آن همه چیز به حالت اول برمی گردد. کمربندهای لرزشی با ارتعاشی که ایجاد می کنند باعث شکسته شدن و جابجا شدن چربی ها می شوند و ممکن است به ظاهر باعث کم کردن سایز شوند.

دلیل مهم کم کردن سایز با کمربند لاغری این است که چربی ها وارد جریان خون می شوند و در دیواره داخلی رگ ها رسوب یا در محل های پرخطر مثل دور قلب یا کبد تجمع می کنند.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: وحشتناک | کمربند | اکسیژن | لاغری | تغذیه | ارسال | کمربند | وحشتناک ترین

تصویرهای + وحشتناک‌ترین راهکارها جهت لاغری!

تصویرهای + وحشتناک‌ترین راهکارها جهت لاغری!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz